Proszę czekać..

Nasza firma świadczy również usługę wypożyczania sprzętu. Długoletnie doświadczenie i działalność w branży pozwoliło nam sprecyzować oczekiwania współczesnego klienta. Dysponujemy kompletną infrastrukturą, niezbędną do profesjonalnego zorganizowania imprezy. Oferujemy Państwu szeroką gamę stylowych produktów, które cechuje wysoka jakość wykonania.

  • Sprzęt gastronomiczny
  • Meble eventowe
  • Namioty, hale
  • Atrakcje (dmuchańce, skakańce)
  • Nagłośnienie, oświetlenie
  • Scena

Biuro

+4871 368 07 99
nelson@nelson.pl

Józef Nawrot – Prezes
Tel. 602 770 787
nelson@nelson-nawrot.pl

Robert Bloch – Dyrektor Operacyjny
Tel. 604 230 333
r.bloch@nelson.pl

Dawid Bloch – Dyrektor Marketingu
Tel. 606 200 071
d.bloch@nelson.pl

Kinga Kasperska – Dyrektor ds. imprez
Tel. 600 316 599
k.kasperska@nelson.pl

Alicja Mazur – Specjalista ds. imprez
Tel. 606 329 181
a.mazur@nelson.pl

Sergiusz Kowalski – Manager ds. imprez
Tel. 664 031 118
s.kowalski@nelson.pl

© Copyright 2015 - Nelson

Facebook