Proszę czekać..

Dla rodziny

Naszym celem jest Państwa sukces.
Za każdym razem prezentujemy Państwu zarys oferty dotyczącej obsługi cateringowej. Mamy głęboką nadzieję, że uda nam się zainteresować Państwa naszymi propozycjami. Dokładamy wszelkich starań aby spełnić oczekiwania związane z realizacją każdego przedsięwzięcia. W realizacji imprez tego typu braliśmy udział wielokrotnie. Każda z nich cieszyła się dobrą organizacją i oprawą zarówno pod względem estetycznym jak i doboru menu. Jesteśmy sprawdzonym partnerem dla wielu firm i instytucji jak i dla klientów indywidualnych.

Wyjątkowe chwile na długo w pamięci!

  • Miejsce, wnętrze, architektura, wystrój, elegancko przystrojone stoły;
  • Nastrój, muzyka, taniec, zmysły, wyjątkowy smak;
  • Oryginalność, charakter, zaskoczenie, efekt, osobowość i styl;
  • Bezpieczeństwo i Państwa komport, poczucie luksusu.

Gustownie od dziecka!

  • Uroczysty sakrament, taktowna oprawa;
  • Piękna chwila, czas dla najbliższych;
  • Najważniejsze chwile w życiu, najważniejsi ludzie wokół;
  • Jeden mały człowiek, tak wiele radości.

Idealna okazja na relaks i komfort!

  • Uroczystość mała czy duża, dla Ciebie wyjątkowa;
  • Wiele okazji, wiele miejsc i możliwości.

Drobne poczęstunki w domu!

  • Dostępność w wymaganym czasie;
  • Chwilowe zmiany w Państwa przestrzeni;
  • Niebanalne dania i przystawki poczucie luksusu;
  • Cenny czas i energia na wnioski.

Wyjątkowe miejsce dla Was!

  • Efektowny wystrój i aranżacja, obietnica udanego przyjęcia;
  • Odpowiedni sprzęt i estetyka, uznanie w oczach Gości;
  • Dobór menu, wykwintna kuchnia bez skrępowania;
  • Swoboda i przygotowanie, kontakt i wymiana poglądów.

Wdrożony HACCP pozwala na bezpieczne podejście do realizacji zadań nawet dla wielu tysięcy osób.

Biuro

+4871 368 07 99
nelson@nelson.pl

Józef Nawrot – Prezes
Tel. 602 770 787
nelson@nelson-nawrot.pl

Robert Bloch – Dyrektor Operacyjny
Tel. 604 230 333
r.bloch@nelson.pl

Dawid Bloch – Dyrektor Marketingu
Tel. 606 200 071
d.bloch@nelson.pl

Kinga Kasperska – Dyrektor ds. imprez
Tel. 600 316 599
k.kasperska@nelson.pl

Alicja Mazur – Specjalista ds. imprez
Tel. 606 329 181
a.mazur@nelson.pl

Sergiusz Kowalski – Manager ds. imprez
Tel. 664 031 118
s.kowalski@nelson.pl

© Copyright 2015 - Nelson

Facebook