Proszę czekać..

Z pasją i klasą

mycha-46x100

Z pasją i klasą

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć Państwu usługi najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie, oraz niezmnienna chęć poszerzania zakresu działań i kompetencji, gwarantują pełen profesjonalizm przy każdej realizacji.


Nowa jakość cateringu

Catering na najwyższym poziomie. Podążanie z duchem czasu, nieustanna aktualizacja asortymentu sprzętowego, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań, oraz profesjonalna obsługa kelnerska.

Trendy

Kuchnia molekularna, slow food, czy barmańskie show. Wdrażanie nowoczesnych systemów organizacji pracy,
świeże pomysły i inspiracje. Nowinki zarówno kulinarne,
jak i techniczne.


grupa_nelson

Zdjęcia

REKOMENDACJE

Kontakt

Napisz do nas

Biuro

+4871 368 07 99
nelson@nelson.pl

Józef Nawrot – Prezes
Tel. 602 770 787
nelson@nelson-nawrot.pl

Robert Bloch – Dyrektor Operacyjny
Tel. 604 230 333
r.bloch@nelson.pl

Dawid Bloch – Dyrektor Marketingu
Tel. 606 200 071
d.bloch@nelson.pl

Kinga Kasperska – Dyrektor ds. imprez
Tel. 600 316 599
k.kasperska@nelson.pl

Alicja Mazur – Specjalista ds. imprez
Tel. 606 329 181
a.mazur@nelson.pl

Sergiusz Kowalski – Manager ds. imprez
Tel. 664 031 118
s.kowalski@nelson.pl

© Copyright 2015 - Nelson

Facebook

YouTube